Мы в Facebook Наша группа в Контакте Подписка RSS
Startjob

Брокбізнес, СК

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» працює на ринку страхування з 1993 року і за час роботи набула великого досвіду, зайнявши стійкі позиції серед найбільш динамічних компаній на ринку страхування. Сьогодні Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ядерного Страхового Пулу України, Будівельного Страхового Пулу, Союзу фахівців з нерухомості України, Українського Об’єднання лізингодавців, Федерації Страхових Посередників України, а також є членом і входить до складу правління Ліги страхових організацій України.
За даними інформаційно-аналітичного журналу "Страховий рейтинг "ІnsuranceTOP» № 3 (27) 2009, за підсумками I півріччя 2009 року Страхова компанія "БРОКБІЗНЕС" зайняла 16-е місце за об’ємом страхових платежів, які склали 113,9 млн. грн., питома вага перестраховки в страхових платежах складає 2,17 %. Для порівняння, в 2008 році компанія займала 30-е місце.
Таке стрімке зростання включає ряд напрямів:
чітко певна стратегія розвитку і ефективний моніторинг поставлених цілей і завдань;
затверджена ідеологія розвитку регіональної мережі і мережі агентських продажів;
зважена кадрова політика, висококваліфікований персонал і система мотивації;
постійна робота Центру навчання і підвищення кваліфікації фахівців компанії;
висока якість обслуговування і систематична робота по поліпшенню технології страхових виплат;
реалізація вимог міжнародного стандарту менеджменту якості ISO 9001:2008;
висока ліквідність, відвертість, зорієнтованість на клієнтів.

Прагнучи бути якомога ближче до клієнтів, Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» постійно підсилює свою присутність в регіонах, розвиваючи свою філіальну мережу, в першу чергу в тих регіонах, де спостерігається стабільне економічне зростання. На сьогоднішній день - це 39 філій і розвинена мережа відділень і відділів продажів по всій території України.

Компанія є надійним партнером провідних банків України: АТ «Брокбізнесбанк»,   ВАТ «Ощадбанк», Український експортно-імпортний банк, ВАТ "БМ Банк", Банк "Фінанси та кредит", АКБ "Контракт", Банк Таврика, Банк "Діамант", Банк РОДОВІД, ІНДУСТРІАЛБАНК, Експресс-Банк, Банк "Хрещатик", ВАТ Астра-банк, ВАТ "КРЕДОБАНК". Список комерційних банків постійно доповнюється.

Нашими клієнтами є багато відомих українських компаній, такі як: Міжнародні авіалінії України, авіакомпанія «Аеросвіт», Міністерство фінансів України, Конституційний суд України, Верховний Суд України, Державна податкова адміністрація, ВАТ «Славутич», ВАТ «Концерн Стирол», Українська залізниця (Донецька, Львівська, Придніпровська, Південна і Південно-західна), ЗАТ нафтова інвестиційна компанія Лисичанська, Аеропорт «Бориспіль», трубопрокатний завод Никопольський, Харківський тракторний завод, Новокраматорський металургійний завод, ВАТ «Українське Дунайське пароплавство», заводи «Днепршина» і ім. Петровського (Дніпропетровськ), машинобудівний завод «ФЕД» і «Електротяжмаш» (Харків), ВАТ «Титан Україна» (Крим), «Сумихимпром», «Укрросметалл», ЗАТ «Донецксталь», нафтова компанія «TNK-BPCommers», ВАТ «Нібулон», мережа супермаркетів «Списів» (Дніпропетровськ), корпорація «FOZZYGROUP» та інші.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має 35 ліцензій, з них 17 на добровільних 11 на обов’язкових і 7 на обов’язкові державні види страхування. Компанія надає повний спектр страхових послуг і працює в класичному сегменті страхування. Портфель страхових продуктів включає більше 50 продуктів.
Компанія завжди відкрита для співпраці, демонструючи індивідуальний підхід до кожного клієнта, має активні ділові зв’язки і високопрофесійний колектив, який здатний зрозуміти потреби клієнта і найкращим чином врахувати його інтереси. Своїм партнерам ми завжди готові надати значні знижки і пільгові умови страхування.
Наша компанія не збирається зупинятися на досягнутому, а планує подальше свій розвиток, надаючи клієнтам професійні послуги. Ми прагнемо виправдати репутацію компетентної і надійної компанії, розробляючи новаторські підходи до побудови пропозицій для клієнтів. Компанія знаходиться в стані постійного самовдосконалення.


За детальною інформацією стосовно укладання договору, консультацій з автострахування або будь-якого іншого виду страхування звертайтесь в офіс у м. Львові за адресою:
вул. Шпитальна, 9 (2 поверх), за ТЦ «МАГНУС».
тел./факс: (032) 253-75-83 (з 9-00 до 18-00)
моб. тел.: (097) 223-88-69 (Віктор)

У разі потреби, можливий виїзд до клієнта в будь-який зручний для Вас час та місце*!

e-mail: samvexler@bigmir.net
ICQ: 455358818
Skype: vexler.thug

* послуга надається тільки в межах Львова та Львівської області

 

Контактные данные

вул. Шпитальна 9, (2 поверх)
м. Львів, 79000

Сайт : http://www.bbs.ua

Powered by JOBBEX Контакты Правовая информация Реклама Работодатели Статьи Информер