Мы в Facebook Наша группа в Контакте Подписка RSS
Startjob

БФ "Діти України"

Благодійний фонд «Союз благодійних організацій ДІТИ УКРАЇНИ»

був створений за ініціативою небайдужих людей і організацій, об’єднаних прагненням допомогти важкохворим і знедоленим дітям.МИ втілюємо багатий досвід, накопичений в Європі, тим самим створюючи унікальні системні рішення,

досягаємо максимального результату кожним своїм проектом чи дією. Фонд сприяє зміцненню українського суспільства, роблячи внески в здоров’я, творчий та інтелектуальний розвиток підростаючого покоління. Виконуючи шляхетну місію МИ, узяли на себе відповідальність об’єднати зусилля з тими, хто простягнув руку допомоги дітям, які хочуть побачити цей світ очима здорової, життєрадісної людини.
-ми є неполітичною та неприбутковою організацією;
-ми допомагаємо збирати кошти на лікування дітей, які терміново потребують допомоги;
-ми захищаємо інтереси і допомагаємо малозабезпеченим та багатодітним сімям, не залишаючи без уваги талановите підростаюче покоління, підтримуємо бездомних та беззахисних дітей;
-ми, чітко дотримуючись стратегії, досягаємо ефективного виконання поставлених цілей, будуючи свою діяльність на принципах прозорості та результативності.
Напрямки благодійної діяльності:
- допомога важкохворим дітям;
- розвиток освіти та медицини;
- допомога багатодітним та сиротам;
- підтримка інвалідів;
- розвиток спорту серед дітей.
На даний час в державі існує реальна проблема – дитяча онкологія, а також з кожним днем зростає кількість хворих дітей на ДЦП. Тому пріоритетними завданнями для Фонду є допомога, перш за все, саме таким групам дітей. МИ беремо за основу багаторічну європейську практику в сфері благодійної діяльності, де високорозвинене соціально-демократичне суспільство вже давно вклало таке поняття як благодійність у сімейний бюджет і щомісячно робить благодійні внески. Недарма в останні роки, саме європейські країни посіли переше місце серед благодійників світу. Щорічно європейські фонди виділяють на свої програми біля 100 млрд. євро, в порівнянні з 452 млн. грн.. перерахувань українських фондів. Тому однією з наших основних цілей є заохочення українських громадян брати участь у благодійності, тим паче, що напрямків здійснення благодійної допомоги існує велика кількість. Саме МИ прагнемо підняти до європейського рівня українська благодійне співтовариство й примусити не бути байдужими більшу кількість українських громадян.

Нам не байдуже!

 

Контактные данные

Краснопольская 23/17
Киев, 04123

Сайт : http://http://dtu.com.ua/

Powered by JOBBEX Контакты Правовая информация Реклама Работодатели Статьи Информер