Мы в Facebook Наша группа в Контакте Подписка RSS
Startjob

Сильпо

Один з найважливіших факторів успіху торгової мережі «Сільпо» – її співробітники. Завдяки постійно зростаючим досвіду та компетентності співробітників компанія займає лідируючі позиції на українському ринку.

Успішне функціонування всіх робочих процесів мережі супермаркетів «Сільпо», починаючи від стратегічного планування і закінчуючи доставкою товарів на полицю, забезпечують більш ніж 20 000 співробітників.

Люди завжди були найбільш головним капіталом компанії, саме їх успішна кар’єра є причиною нинішнього процвітання супермаркетів «Сільпо». Завдяки їм за 10 років наші супермаркети посіли позицію лідера на ринку споживчих послуг.

Динамічно розвиваючись, мережа «Сільпо» завжди рада вітати у рядах своїх співробітників нових спеціалістів, пропонуючи їм можливість професійного та кар’єрного зростання. У великому, але дружньому колективі постійно з’являються різноманітні вакансії, які можуть зацікавити як людей, які тільки починають свою кар’єру, так і досвідчених фахівців. Для перших компанія пропонує підготовку та навчання, а для других – цікаве середовище для подальшого розвитку.

 

Контактные данные

Бальзака 48а
Киев, 02222

Сайт : http://http://silpo.ua

Powered by JOBBEX Контакты Правовая информация Реклама Работодатели Статьи Информер