Мы в Facebook Наша группа в Контакте Подписка RSS
Startjob

ISSP

Специфіка сучасного ринку вимагає від підприємців блискавично реагувати на зміни економічних і господарчих умов. Швидкі зміни в портфелі замовлень і коливання кон’юнктури вимагають сучасного і еластичного управління персоналом, яке повинно бути невід'ємною частиною ринкової стратегії підприємства. Спілка ISSP (ІССП) допомагає своїм клієнтам покращити систему набору кадрів, що сприяє зміцненню їхньої позиції на ринку.
ISSP має величезний досвід роботи з великими фірмами продукційними, а також торговими. Виконуючи замовлення, наша фірма пропонує рішення пристосовані до потреб клієнта. Гнучко підбирає засоби та знаряддя відповідно до кожного завдання, а також постійно контролює виконання послуг.
Розпочинаючи співпрацю, спеціалісти фірми ISSP ознайомлюються з перебігом процесів в фірмі, для того щоб в подальшому запропонувати добре достосовані розв’язання HR і вже провірені процедури. Створюючи групу працівників, якнайкраще підходящих до вимог фірми, ISSP використовує власну базу даних, а також співпрацює з біржами праці. Інформація з цих установ помагає нашій фірмі в процесі набору працівників відповідної кваліфікації. На кожному етапі реалізації даної послуги, координатори фірми ISSP співпрацюють з визначеними людьми в фірмі клієнта, прислуховуючись до потреб замовника , контролюю якість завдань і оптимізуючи комунікацію .
Співпрацюючи з фірмою ISSP, замовники можуть бути впевнені, що послуги виконуються за найвижчими бізнес-стандартами та етичними стандартами, а також по відношенню до аутсорсінгового персоналу.

 

Контактные данные

Gajowicka 195
Wrocław, 53-15-

Сайт : http://www.issp.pl

Powered by JOBBEX Контакты Правовая информация Реклама Работодатели Статьи Информер