Якою буде магнітна буря 20 травня: що кажуть експерти

Share

Як повідомляє Центр прогнозування космічної погоди NOAA, у середу, 20 травня, на Землі очікується слабка геомагнітна активність із К-індексом 2,3. Такий рівень відповідає зеленій зоні та не вважається небезпечним для більшості людей.

Після потужної магнітної бурі 19 травня сонячна активність помітно знизиться. Водночас фахівці наголошують, що прогнози можуть оновлюватися кожні три години залежно від змін на Сонці, пише Startjob.

Якою буде магнітна буря 20 травня

За даними NOAA, 20 травня очікується низька геомагнітна активність.

К-індекс становитиме:

  • 2,3 — слабка магнітна буря;
  • зелений рівень небезпеки;
  • мінімальний вплив на самопочуття.

Для порівняння, 19 травня фіксували К-індекс 5,3, що відповідає сильній магнітній бурі червоного рівня.

Як магнітні бурі можуть впливати на людей

Під час геомагнітних коливань деякі люди можуть скаржитися на:

  • головний біль;
  • втому;
  • дратівливість;
  • проблеми зі сном;
  • перепади тиску.

Найчастіше симптоми виникають у метеочутливих людей та тих, хто має хронічні захворювання.

Як підтримати організм у дні сонячної активності

Лікарі та фахівці радять у період магнітних бурь:

  • дотримуватися режиму сну;
  • пити більше води;
  • уникати стресів;
  • обмежити алкоголь та надлишок кави;
  • більше гуляти на свіжому повітрі;
  • знизити інтенсивність фізичних навантажень.

Також людям із хронічними хворобами рекомендують тримати поруч необхідні ліки та більше відпочивати.

Нагадаємо, раніше ми писали про магнітну бурю 16 травня.

Нові публікації

Локальні новини