Чи потрібна англійська мова абітурієнтам в Польщі?

Чи потрібна англійська мова абітурієнтам в Польщі?

Піклуватися про своє майбутнє необхідно з самих юних років. Зазвичай саме батьки продумують наперед подальше майбутнє дитини. Не можна насаджувати свою точку зору абсолютно у всьому, потрібно радитися, знаходити компроміс. Усі важливі рішення необхідно приймати усвідомлено.

До таких відноситься і навчання в університеті. Якщо школяр дійсно зацікавлений в навчанні, намагайтеся заохочувати його і знайти гідний ВНЗ для подальшого навчання. Що потрібне для вступу за кордон? Окрім усіх іспитів, бажано потурбуватися, щоб майбутній абітурієнт знав англійську мову. Чим вище буде рівень його володіння мовою, тим успішніше може стати кар’єра і спроститься сам процес навчання.

Читайте также:  Когда переработка идет на пользу

Однозначно, в яку б країну ви не поїхали вчитися, інтернаціональною доки вважається саме англійська мова. Останнім часом доступним стало навчання в Польщі для українців. Європа стала активніше сприяти вітчизняним учням. Тому потрібно спробувати усі можливості і постаратися пройти на безкоштовний курс навчання, отримавши грант. Якщо це не вдалося, можна вчитися нарівні з поляками і іншими іноземцями. Ми радимо обов’язково для вступу на навчання в Польщу звертатися до спеціалізованих фірм партнерів університетів, таких як Moja Edukacja – http://mojaedukacja.com/ . Перелік високоякісних послуг представлений на їх ресурсі. Можна звернутися до фахівців цієї фірми.

Читайте также:  Способствуем трудоустройству переселенцев

Якщо часу на вивчення у майбутнього абітурієнта вистачає, можете вибрати навчання в групі, ви зможете заощадити значну суму. Навіщо вивчення англійського взагалі необхідно – постараємося відповісти. Спілкування з одногрупниками і новими знайомими необхідно враховувати в першу чергу. Майбутньому студентові не вдасться просто оселитися в гуртожитку, не спілкуючись ні з ким. Дуже добре, що в увесь час навчання буде можливість спілкуватися не лише з польськими студентами, якщо йдеться саме про навчання в Польщі. На старших курсах практикується навчання у ВНЗ іншої країни, яка входить в ЄС. Це дозволяє розширити кругозір, подивитися на навчання з нової точки зору, отримати абсолютно новий досвід. Враховуючи усі ці нюанси, рекомендуємо курси мови, які дозволять напрацювати хорошу базу для подальшої практики. Перспективи працевлаштування теж важливе питання.

Читайте также:  Особенности профессии PR-специалиста

Розуміючи усю необхідність надалі знайти хороше місце роботи (не йдеться про підробки), обов’язково замисліться про вивчення декількох мов. Англійський може стати хорошою базою, але ця мова знає більшість європейців. Щоб виділитися, необхідно удосконалювати свої знання, отримувати нові.

15/04/2016

По материалам: startjob.com.ua

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Поделиться в социальных сетях
Подписаться
Уведомить о
guest
1 Комментарий
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
ірина
ірина
2 лет назад

Ну їхати до Польщі без знання мови – не найкраща затія, за власним досвідом можу сказати) зараз, звісно, із розумінням ставляться, але з поваги до поляків хоча б елементарно думку висловити треба уміти, та й самому на душі легше, коли знаєш, що не геть “нульовим” їдеш в чужу країну)
Тому рекомендую скористатись послугами центру вивчення і сертифікації польської мови – допоможуть і мову вивчити, і визначитися із вибором навчального закладу, якщо потрібно, і екзамен на державний сертифікат скласти можна.